1. Ma, az Isteni Irgalmasság vasárnapján a szokott feltételekkel teljes búcsú nyerhető.
2. Ma az Irgalmas Jézus tiszteletére engesztelés lesz a Piarista Templomban 15 órától.
3. A Piarista Iskola laboránsi állást hirdet Öveges Diáklaborjába. Középfokú/OKJ vagy biológia/kémia/vegyész felsőfokú végzettséggel rendelkezőket várunk. További információk az iskola honlapján olvashatóak.
4. Április 30-án, vasárnap 12 órai szentmisében búzaszentelés lesz templomunkban.
5. A KÉSZ következő előadása április 26-án, szerdán 18 órától lesz a Helynökségen.
6. Az „Évszázadok Muzsikája” koncertsorozat keretében jazz- és orgonaest lesz a nagytemplomban április 26-án, szerdán este 7 órakor. Közreműködik Nagy László Adrián orgonaművész és Zsemlye Sándor ’Ki mit tud’ győztes szaxofonos.
7. Májustól ismét lesznek szentmisék a Mária kápolnában minden vasárnap 15.30-kor, előtte 14.45-kor közös rózsafüzér. Az első szentmise május 1-jén, hétfőn 15.30-kor lesz.
- hétfőn Szent György vértanú,
- kedden Szent Márk evangélista,
- szombaton Sienai Szent Katalin ünnepe.
Hirdetéseink megtalálhatók a hirdetőtáblákon a templom bejáratainál!