2017. április 30-án.

1. Jövő vasárnap első vasárnap lesz, tartós élelmiszert gyűjtünk a portán a Máltai Szeretetszolgálat részére.
2. Jövő vasárnap gyűjtés lesz a papnevelésre.
3. A Piarista Rend Magyar Tartománya a Kecskeméti Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda élére Intézményvezetői pályázatot hirdet. A pályázatok beérkezésének határideje: május 25. csütörtök. Bővebb információ a Piarista Iskola és a tartomány honlapján.
4. A Piarista Óvoda szeretettel várja óvodai beiratkozásra az érdeklődő szülőket, gyermekeket május 3-án, szerdán és 4-én, csütörtökön egész nap a Czollner téren. További részletek az iskola honlapján olvashatóak.
5. Jövő héten első csütörtök és első péntek lesz. Csütörtökön a Szentségimádás 17 órakor kezdődik.
6. Májusban minden nap 18.00-kor litánia lesz templomunkban.
7. Májustól ismét lesznek szentmisék a Mária kápolnában minden vasárnap 15.30-kor, előtte 14.45-kor közös rózsafüzér. Az első szentmise május 1-jén, hétfőn 15.30-kor lesz.
8. Május 3-án, szerdán 16.30-kor Szeretetláng imaóra lesz a Nagytemplomban.
9. A fatimai jelenés 100. évfordulója alkalmából éjszakai Szentségimádás lesz a Nagytemplomban május 13-án, szombaton 18 órától május 14-én, vasárnap reggel 7 óráig.
10. Május 20-án lesz a Nagymarosi Ifjúsági Találkozó. A találkozóra autóbuszt indítunk. Jelentkezni a Főplébánia irodáján, vagy a hitoktatóknál lehet az 1500 Ft-os részvételi díj befizetésével.
- hétfőn Szent József tiszteletének,
- kedden Szent Atanáz egyháztanító,
- szerda Szent Fülöp és Jakab apostolok,
- csütörtökön Szent Flórián ünnepe.
Hirdetéseink megtalálhatók a hirdetőtáblákon a templom bejáratainál!