1. Májusban minden nap 18.00-kor litánia van templomunkban.
2. Szent Filoména engesztelő szentmise és imaóra lesz ma délután 3 órakor a Barátok templomában.
3. Május 17-én, szerdán 16.30-kor Szeretetláng imaóra lesz a nagytemplomban.
4. Az Évszázadok Muzsikája koncertsorozat keretében Thorsten Maus német orgonaművész koncertje lesz a Nagytemplomban május 18-án, csütörtökön 19 órakor.
5. Május 20-án lesz a Nagymarosi Ifjúsági Találkozó. A találkozóra autóbuszt indítunk. Jelentkezni a Főplébánia irodáján lehet az 1500 Ft-os részvételi díj befizetésével.
6. Az idén már 26. alkalommal megrendezendő Bugaci Lelkigyakorlatos Táborra jelentkezést ajánljuk a fiataloknak.
7. Május 26-28-ig lesz az V. Kecskeméti Városmisszió.
8. A misszió keretében május 27-én, szombaton színházi előadás lesz a Piarista Gimnázium Dísztermében. Az előadásra az ingyen jegyek elvihetők a sekrestyéből, vagy a plébánia irodájából.
9. Május 27-én, szombaton este fél 9-kor lesz a Főtéren a Vacsora Fehérben című program. A program szórólapjai elvihetők a sekrestyéből, vagy a plébánia irodájából.
- csütörtök Szent I. János pápa emlékezete,
- szombaton Sienai Szent Bernardi áldozópap emlékezete.
Hirdetéseink megtalálhatók a hirdetőtáblákon a templom bejáratainál, vagy plébánia honlapján.