1. A mai napon ünnepeljük a Szentlélek eljövetelét Pünkösd ünnepét.

2. Június 10-én lesz templomunk egész napos szentségimádási napja. Plébános atya kéri, hogy akik fél órára őrizni tudják az oltáriszentséget, iratkozzanak fel a sekrestyében. Minél többen vállaljunk egy fél óra imádást. Még kevesen iratkoztak fel!
3. Június 11-én, jövő vasárnap Szentháromság ünnepe templomunk búcsú ünnepe. Templomunk búcsúi szentmiséjét 12 órakor Dr. Bábel Balász érsek atya vezeti.
4. Június 11-én 18.30-as szentmisén Dósai Attila volt házfőnökünk és Balogh Tamás tanár úr mutatja be ezüstmiséjét templomunkban.
5. Pünkösd napján 19 órától Szentlélekhívó, dicsőítő imaest lesz a Szentcsalád Plébánián.
6. Aki még nem végezte el Húsvéti szentgyónását a jövő vasárnapig megteheti.
7. A Piarista Általános Iskola állást hirdet gyógypedagógusi, felső tagozatos földrajz, magyar, informatika, technika órák ellátására. Jelentkezi akár más szakokkal párosítva is lehet. További részletek az iskola honlapján olvashatók.
- hétfő Szent Bonifác emlékezete,
- kedden Szent Norbert emlékezete,
- csütörtökön Prágai Szent Ágnes szűz emlékezete,
- péntek Szent Efrém diakónus emlékezete.
9. Hirdetéseink megtalálhatók a hirdetőtáblákon a templom bejáratainál, vagy plébánia honlapján.