1. Mai napon Szentháromság ünnepe van, templomunk búcsúünnepe.
2. Szeretném megköszönni azoknak, akik a plébánia szentségimádási napján részt vettek és az Oltáriszentség őrzését vállalták.
3. Jövő vasárnap június 18-án Úrnapja. A három kecskeméti plébánia szokásos Úrnapi körmenete 11.30-kor indul a Nagytemplom elől az eddigi útvonalon. ¾ 10 szentmise után indulunk át a Nagytemplomhoz és csatlakozunk a körmenethez. Vagy 11.30-ra érkezzünk a körmenetre.
4. Szeretném kérni, hogy akik sátrat segítenek díszíteni az iskola előtt, jelentkezzenek a sekrestyében.
5. Június 14-én, szerdán 16.30-kor Szeretetláng imaóra lesz a Nagytemplomban.
6. Az „Évszázadok muzsikája” koncertsorozat keretében június 15-én, csütörtökön 19 órakor Illés Teréz és Mátyási István bécsi művészek koncertje lesz templomunkban.
7. Július 2-án, vasárnap 16 órakor lesz a Mária-kápolna búcsúi szentmiséje Hatházi Róbert atya vezetésével.
- kedden Páduai Szent Antal áldozópap emlékezete,
- csütörtökön Árpádházi Boldog Jolán emlékezete.
Hirdetéseink megtalálhatók a hirdetőtáblákon a templom bejáratainál.