1. Következő vasárnap első vasárnap. Ezen a vasárnapon van a Péter-fillérek gyűjtése.
2. Jövő vasárnap tartós élelmiszert gyűjtünk a portán a Máltai Szeretetszolgálat részére a szegények megsegítésére.
3. Jövő vasárnap 16 órakor lesz a Mária-kápolna búcsúi szentmiséje Hatházi Róbert atya vezetésével.
4. Június 28-án, szerdán 16.30 órakor Szeretetláng imaóra lesz a Nagytemplomban.
5. Augusztus 11-13-ig lelkigyakorlat lesz Mijo Baradával a Nagytemplomban „Meghívás az életszentségre” címmel. Jelentkezni a főplébánia irodájában lehet a regisztrációs díj befizetésével.
6. A Piarista Iskola gyógypedagógus, oktatástechnikus, laboráns és felső tagozatra pedagógus állásokat hirdet. Részletek az iskola honlapján, vagy az egyhaziallas.hu oldalon olvashatók.
- hétfő Alexandriai Szent Cirill püspök emlékezete,
- kedden Szent László király ünnepe,
- szerdán Szent Iréneusz püspök vértanú emlékezete,
- csütörtökön Szent Péter és Pál apostolok ünnepe.