Main content

1. A Kodály Fesztivál alkalmából július 28-án, pénteken 20 órakor a Kodály Filharmónia koncertje lesz a nagytemplomban.
2. Nyáresti Léleksimogató Koncert lesz július 30-án, vasárnap 19.30 órakor a Barátok temploma udvarán.
3. A Máltai Szeretetszolgálat keresztény lelkületű, józan életű, megbízható, megfelelő szakképesítéssel rendelkező munkatársakat keres az alábbi munkakörökre: intézményi takarító, szociális gondozó, ápoló, szociális munkás, szociális alap- vagy szakvizsgával rendelkező intézményvezetőt egészségügyi és szociális intézmény élére. Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a Hoffmann János utca 11 szám alatt lehet.
4. Ünnepek a következő héten:
- hétfő Szent Zoerárd-András és Benedek remetékre emlékezünk,
- kedden Szent Hedvig királyné emléknapja,
- csütörtökön Szent Apollináris áldozópap emléknapja,
- szombaton Szent Mária Magdolna emléknapja.

Hirdetéseink megtalálhatók a hirdetőtáblán a templom bejáratainál.