1. A Kodály Fesztivál alkalmából július 24-én, 20 órakor a Netherlands Youth Choir (Hollandia) és az Új Liszt Ferenc Kamarakórus koncertje lesz a Piarista Templomban.
2. A Kodály Fesztivál alkalmából július 28-án, pénteken 20 órakor a Kodály Filharmónia koncertje lesz a nagytemplomban.
3. Nyáresti Léleksimogató Koncert lesz július 30-án, vasárnap 19.30 órakor a Barátok temploma udvarán.
4. A Máltai Szeretetszolgálat keresztény lelkületű, józan életű, megbízható, megfelelő szakképesítéssel rendelkező munkatársakat keres az alábbi munkakörökre: intézményi takarító, szociális gondozó, ápoló, szociális munkás, szociális alap- vagy szakvizsgával rendelkező intézményvezetőt egészségügyi és szociális intézmény élére. Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a Hoffmann János utca 11 szám alatt lehet.
- hétfő Árpádházi Szent Kinga szűz emléknapja,
- kedden Szent Jakab apostol ünnepe,
- szerdán Szent Joakim és Anna ünnepe,
- szombat Szent Márta emléknapja.