1. Augusztus 25-én, pénteken Rendalapítónk Kalazanci Szent József ünnepe. Az ünnepi szentmisét este 18.30-kor mondjuk.
2. Augusztus 27-én vasárnap egész napos Szentségimádás lesz templomunkban, melyet 17.30-tól közös Szentségimádási órával zárunk le. A szentség őrzésére kérem, hogy minél többen iratkozzunk fel a sekrestyében. Minél többen vegyünk részt és imádkozzunk az Eucharisztikus Kongresszusért. Még nagyon kevesen iratkoztak fel.
3. Augusztus 24-én, csütörtökön este 7 órakor angol egyházi kórus ingyenes koncertje lesz nagytemplomban.
4. Augusztus 27-én, vasárnap 10 órakor a szentkirályi ünnepi búcsúi szentmisét Böjte Csaba testvér fogja tartani.
5. Érsek atya Dr. Jeney Gábor plébánost szeptember 1-től Soltvadkertre helyezte plébánosnak. Gábor atya utolsó vasárnapi szentmiséje augusztus 27-én este 6 órakor lesz templomunkban.
6. A Piarista Iskola alsós tanítói, felsős matematika-egyéb szakos és oktatástechnikusi állást hirdet. Részletek az iskola honlapján és az egyhaziallas.hu honlapon.
- hétfőn Szent X. Piusz pápa emléknapja,
- kedden Boldogságos Szűz Mária királynő emléknapja,
- pénteken Kalazanci Szent József áldozópap ünnepe.