1. A mai vasárnap egész napos Szentségimádás lesz templomunkban, melyet 17.30-tól közös Szentségimádási órával zárunk le. Az Oltáriszentség imádására minél többen jöjjünk.
2. Jövő héten első vasárnap van, tartós élelmiszert gyűjtünk a portán a Máltai szeretetszolgálat részére.
3. Jövő héten első péntek lesz, csütörtökön 17 órakor kezdődik a Szentségimádás.
4. Ella István Liszt díjas orgonaművész hangversenye lesz a nagytemplomban szeptember 14-én, csütörtökön este 7 órakor. A belépés ingyenes, önkéntes adományokat a Piarista Templom orgonájának felújítására elfogadnak.
5. Szeptember 17-én, vasárnap 15 órakor búcsúi szentmise lesz a Szentháromság temetőben.
6. Szeretettel várjuk azoknak a fiataloknak és felnőtteknek a jelentkezését a plébánia irodáján vagy a sekrestyében, akik még nem voltak elsőáldozók, bérmálkozók, vagy nincsenek megkeresztelkedve és szeretnék pótolni ezeket a szentségeket.
7. A többi fiatal részére hittancsoportot indítunk, hogy a felvett szentségeket elmélyítsék, és hittan ismereteiket gyarapítsák. Jelentkezés a sekrestyében vagy a plébánián.
- hétfőn Szent Ágoston püspök emléknapja,
- kedden Keresztelő Szent János vértanúságának emléknapja.